Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Tvarumas - pasirinkite subalansuotą sprendimą

„Tarkett“ yra ekologiškai atsakingos gamybos ir tvarios gaminių plėtros lyderė ir jau kelis dešimtmečius kuria tvarius gaminius. Platus mūsų grindų dangų asortimentas suteikia mums galimybę siūlyti individualizuotus sprendinius biudžeto, gaminių funkcionalumo ir tvarumo prasme. Šį metodą vadiname „apgalvotu pasirinkimu“.

Tvarumas – tai sąvoka, kurią kasdien realizuojame projektuodami ir gamindami savo gaminius. Sutelkėme dėmesį į keturias pagrindines sritis, iš kurių klientai gali apgalvotai pasirinkti:

pc_better_materials.jpg

Geresnės medžiagos
Kiek galėdami naudojame atsinaujinančias ir natūralias medžiagas ir vis didiname šių medžiagų dalį visuose savo gaminiuose.
 

pc_resource_stewardship.jpg

Išteklių tausojimas
„Tarkett“ kas ketvirtį fiksuoja savo veiklos stebėjimo rezultatus pagal penkis svarbiausius rodiklius: vandenį, energiją, atliekas, perdirbimą ir emisijas. Rezultatai skelbiami viešai ir leidžia mums pamatyti savo pažangą mažinant išteklių vartojimą.

pc_people_friendly_space.jpg

Žmonėms maloni erdvė
Mūsų grindys suteikia saugią, sveiką aplinką, kurioje žmonės gali dirbti, mokytis, žaisti, sveikti ir mėgautis laisvalaikio veikla. Mes sistemiškai įvertiname visas savo grindų dangas, kad nustatytume, kiek jos prisideda prie oro kokybės patalpose. Mūsų paviršiaus apdorojimo technologija padeda saugoti išteklius, nes mažina vandens, valiklių ir energijos poreikį.   

pc_reuse_recycle.jpg

Pakartotinis naudojimas ir perdirbimas
Mes naudojame daugiau perdirbtų medžiagų gamindami gaminį ir kuo didesnę jo dalį perdirbame jam atitarnavus. Turime didžiausią pramonėje perdirbimo apyvartą ir 2008 m. daugiau kaip 68 000 tonų grindų dangų vietoj išmetimo į sąvartyną panaudojome perdirbimui.

Apgalvotas pasirinkimas
„Tarkett“ „apgalvoto pasirinkimo“ metodika subalansuoja atskirų klientų ir projektų reikalavimus su poreikiu teikti tvaresnius sprendinius.
Mes taip pat tikime, kad tvarumo laikymasis atskiram žmogui ar įmonei yra kasdienė praktika, o ne vien idėja.

Kasdien stengiamės dirbti veiksmingiau ir ekologiškiau mažindami išteklių vartojimą ir išskiriamas emisijas, perdirbdami ir pakartotinai panaudodami medžiagas ir kurdami žmonėms malonias vietas. Būtent todėl įvertiname savo aplinkosauginius rodiklius – kad nuolat tobulėtume ir informuotume apie savo pažangą klientus, darbuotojus ir vietines bendruomenes.

> Sužinokite daugiau apie „Tarkett“ grupės tvarų vystymąsi