Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Prižiūrėti grindis

Visos mūsų grindys suprojektuotos taip, kad teiktų malonumą. Dėl techninių naujovių ir paviršiaus apdorojimo jas labai lengva prižiūrėti, tačiau, skiriant šiek tiek dėmesio, jos ilgiau gerai atrodys ir tarnaus.

Baigiamasis prisilietimas
OBaigus įrengti grindis, jas tereikia galutinai nuvalyti, prieš pradedant statyti baldus. Vinilines grindis reikia nušluostyti drėgnu skudurėliu, šiltu vandeniu ir neutraliu valikliu. Nuo laminato ir medinių grindų tiesiog nuvalomi likę nešvarumai ar dulkės ir viskas nušluostoma sausu skudurėliu, kad neliktų jokių nešvarumų. Po to jau galite įsikelti.

Pašluostymas
Daugelis iš mūsų grindų plovimą linkę atidėlioti kiek tik įmanoma. Tačiau, kuo ilgiau kasdieniai nešvarumai ir dėmės lieka nenuvalyti, tuo labiau jie įsisenėja. Taigi, valant dažniau šis darbas lengvesnis ir veiksmingesnis, nei plovimas kartą per mėnesį, o grindys atrodys išliks gražios ir tarnaus ilgiau.

Vinilinės dangos
Prižiūrėkite grindis nuvalydami švelniu šepečiu ar dulkių siurbliu ir reguliariai plaudami vandeniu ir neutraliu valikliu.

Laminatas
Nuvalykite dulkių siurbliu arba nušluostykite drėgna šluoste. Geriausia, jei visas grindis kas pora savaičių nuvalysite drėgna (ne šlapia) šluoste, ant kurios užpurkšta laminato valymo tirpalo. Pabaigai nusausinkite sausa šluoste ar skudurėliu.

Medinės grindys
Kad grindys gražiai atrodytų, tereikia nuvalyti grindų valymo šluoste arba šluota. Kartkartėmis nuvalykite drėgnu (ne šlapiu) skudurėliu ir vienu iš mūsų plataus asortimento parketo valymo produktų. Puikus ekologiškas mūsų produktas yra „Bioclean“.

Dėmės
Skirtingai nuo kai kurių rūšių dangų, pvz., kilimų, mūsų grindų paviršius apdorotas taip, kad jame nelieka dėmių. Jų nesugadins išpilti gėrimai, maistas, dažai ir kt., tačiau vis tiek patartina visa tai kuo greičiau nuvalyti. Naudokite sausą skudurėlį ir rekomenduojamą valymo priemonę. Prieš naudodami valymo tirpalus visada perskaitykite gamintojo instrukcijas ir niekada nepurkškite jų tiesiai ant grindų.

Medienos įbrėžimai, plyšiai ir įtrūkimai

Po ilgesnio naudojimo laikotarpio net ir tvirtame mūsų medinių grindų lake gali atsirasti įbrėžimų. Lako atnaujinimo priemonė „Tarkett Lacquer Refresher“ greitai sugrąžins jūsų grindims blizgesį.

Smarkiai subraižytos grindys vėl gali tapti kaip naujos jas šiek tiek nušlifavus ir padengus nauju lako sluoksniu.

Jei atsiranda įtrūkių ar plyšių, juos galima užpildyti „Tarkett“ glaistu arba didesniems plyšiams skirtomis vaško juostelėmis. Šie lengvai naudojami produktai siūlomi įvairių grindis atitinkančių spalvų.

Tinkami gaminiai
Žinoma, kartais grindis reikia nuvalyti kruopščiau. Turite naudoti tik specialiai vinilinėms grindims, laminatui ir parektui skirtus valymo produktus ir visuomet laikytis ant jų pateiktų instrukcijų. Svarbiausia niekada nesušlapinti grindų – naudokite drėgną skudurėlį, šluostę ar kempinę, tik jokiu būdu ne šlapius.

Paprasti patarimai
  • Prie lauko durų patieskite kilimėlį, kad į namus patektų mažiau purvo.
  • Ant baldų kojelių užklijuokite veltinio arba plastikinius padukus, kurie apsaugos nuo įbrėžimų, suraižymų ir įspaudų.
  • Baldus į kitą vietą perkelkite juos pakeldami, o ne stumdami.
  • Niekada nepurkškite valymo produktų tiesiai ant grindų.
  • Nenaudokite polirolio arba vaško.

Instrukcijos pateikiamos
Su visais savo gaminiais pateikiame išsamias instrukcijas. Be to, daugiau informacijos galite atsisiųsti iš kiekvieno gaminio puslapio arba mūsų dokumentų centro.