Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Autentiški ir profesionalūs sprendimai jūsų namams

Tarkett, floor, home, luxury, vinyl, tile, starfloor, click

Pritaikykite naują interjero dizainą savo namuose

Mūsų naujos vinilinės dangos kolekcijos „Starfloor Click 30“ ir „Starfloor Click 30 PLUS“ bei „Starfloor Click 55“ ir „Starfloor Click 55 PLUS“ padės renovuoti namus daug lengviau nei įsivaizduojate. Atnaujinkite namų interjerą savo rankomis, pasitelkdami mūsų lengvai įrengiamą grindų dangą: dėl paprastos fiksavimo sistemos ją paklosite be jokio vargo. Be to, mūsų prabangi vinilinė danga iš „Starfloor Click“ kolekcijos yra ypač patvari ir lengvai prižiūrima, tad savo nauju namų stiliumi galite mėgautis dar ilgiau.

Nauji dizaino sprendimai autentiškam interjerui

Prabangaus dizaino plytelės yra puiki galimybė, savo namuose, sukurti klasikinį, šiuolaikišką ar madingą interjerą. Platus pasirinkimas medžio, metalo, keramikos ir akmens dizainų kolekcijoje „Starfloor Click 30“ suteiks jūsų interjerui individualų braižą ir taps patogiu pagrindu jūsų pėdoms. Ieškote natūralaus stiliaus?

Kolekcija „Starfloor Click 55“ išsiskiria švelniomis spalvomis ir autentiškai atrodančiomis medžiagomis, sukuriančiomis subtilios ir poliruotos apdailos efektą. Rinkitės tikroviškai atrodančius dizaino sprendimus, pavyzdžiui, imituojančius medžio, cinko ar betono tekstūrą, ir pritaikykite juos bet kurioje savo namų erdvėje. Kolekcijos „Starfloor Click 30 PLUS“ ir „Starfloor Click 55 PLUS“ pakylėja namų apdailą į naują lygmenį: reljefo sukūrimo pagal raštą technika padeda išgauti efektingesnę grindų tekstūrą, imituojant natūralioms medžiagoms, tokioms kaip medis ar akmuo, būdingas savybes. Ši technika sukuria tikroviškesnį vaizdą: ji ne tiesiog atkartoja bendrą natūralią medžio ar akmens struktūrą, bet užtikrina tekstūros ir dekoro atitikimą. Gili tekstūra su dekoru suderinama sinchronizuotu būdu. Šviesai sklindant grindimis, išryškėja struktūra arba raštas. Taip sukuriamas natūralios apdailos įspūdis.

Komfortiška ir saugi aplinka

Aukštos klasės vinilinė grindų danga yra ne tik estetiškai patrauklus, bet ir itin praktiškas sprendimas. Dėl užtikrinamo aukšto komforto ir patalpų oro kokybės lygio ši danga puikiai tinka namų interjerui.
Prabangi vinilinė danga yra patogi dėl savo natūralių akustinių savybių. Naudojant akustinį paklotą, galima pasiekti dar didesnį garso slopinimo efektą ir iki minimumo sumažinti triukšmo lygį. Be to, kolekcijų „Starfloor Click 30“ ir „Starfloor Click 30 PLUS“ bei „Starfloor Click 55“ ir „Starfloor Click 55 PLUS“ danga yra nekenksminga aplinkai: jos išskiriamų lakiųjų organinių junginių kiekis yra mažesnis už galiojančiuose Europos standartuose nustatytas normas, todėl ji padeda sukurti tinkamą patalpų mikroklimatą, užtikrinantį gerą savijautą. Dar vienas šios grindų dangos privalumas, leidžiantis mėgautis sveika namų aplinka, yra tas, kad ji gaminama nenaudojant ftalatų. Prabangi vinilinė danga yra visiškai perdirbama, todėl ji tausoja aplinką. Namų interjerui skirtos „Starfloor Click“ kolekcijos yra puikus pasirinkimas, norint susikurti saugią ir patrauklią gyvenamąją aplinką sau ir savo šeimai.

Pritaikykite naują interjero dizainą savo namuose

„Starfloor“ danga išsiskiria lengvo montavimo sistema „Click“, kuri leidžia greitai ir be jokio vargo atnaujinti savo namų interjerą. Montavimą palengvina ir visų lentjuosčių bei plytelių keturiose pusėse esantis nuolydis. Tereikia kelių įrankių ir šiek tiek laiko. Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašus apie dangos klojimą. Jie suteiks naudingos informacijos, kaip įrengti naujas grindis. Prie naujos dangos taip pat galite pritaikyti derančias grindjuostes.

Lengva priežiūra ir ilgalaikė kokybė

Kambario ar viso būsto renovavimas reikalauja jėgų bei energijos, nors visas įgyvendintas projektas dažniausiai teikia malonumą ir pasitenkinimą. Dėl „Starfloor Click“ dangos patvarumo savo nauju namų stiliumi galite mėgautis dar ilgiau. „Top Clean“ technika apdorotas paviršius apsaugo nuo dėvėjimosi, įbrėžimų ir dėmių, todėl grindys yra ypač patvarios, jas lengva valyti ir prižiūrėti. Dėl storo dėvimojo sluoksnio (3 ir 5,5 mm) „Starfloor Click 30“ dangai taikoma 15 metų, o „Starfloor Click 55“ – 20 metų garantija.

Dalintis