Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Šių metų moderni ritininė vinilo grindų danga: naujas požiūris į interjero dizainą

Tarkett, vinilo grindų

Naujos kolekcijos, įkvėptos 2018 m. dizaino tendencijų

Tarkett, Vinilo, Grindų Naujos kolekcijos

Mūsų nauji šių metų dizaino sprendimai atveria naujas namų interjero dekoravimo perspektyvas. Siūlomas platus įvairaus dizaino atsparios ir lengvai valomos modernios ritininės vinilo dangos asortimentas – nuo šviesių spalvų iki natūralias medžiagas, tokias kaip medis ar akmuo, imituojančių kolekcijų. Mūsų naujas kolekcijas, atspindinčias šių metų pagrindines dizaino tendencijas, sudaro daug privalumų turinti moderni ritininė vinilo danga.
Visi nauji raštai ir spalvos, būdingi šių metų ritininės vinilo grindų dangos kolekcijoms, yra įkvėpti keturių pagrindinių dizaino tendencijų – „Oh Happy Days“, „Celebrating Seasons“, „New Folk“ ir „Soft Silence“. Grindų dangos sprendimas, galintis patenkinti įvairius poreikius:

Tarkett, Vinilo, Grindų, Look, Relax, Touch
  • Teikiate pirmenybę madingam namų dizainui? Šių metų kolekcija „Tarkett Look“ išsiskiria gausiausia pasiūla – į ją įtraukti net 126 nauji apdailos variantai. Visi siūlomi sprendimai atspindi šių metų tendencijas.
  • Trokštate daugiau komforto? Šiais metais mūsų kolekciją „Tarkett Relax“ sudaro 15 naujų apdailos variantų. Be to, siūlomas tekstilinis pagrindas, užtikrinantis didesnį komfortą pėdoms ir sumažinantis triukšmo lygį iki 20 dB. Nauji apdailos variantai perteikia šiemet vyraujančias tendencijas – „poetinę vibraciją“ ir „nostalgijos jausmą“. Tai puikus pasirinkimas norint susikurti jaukų vintažinį interjerą.
  • Jums svarbus natūralumo pojūtis? Visi kolekciją „Tarkett Touch“ sudarantys dizaino sprendimai išsiskiria tikroviškai atrodančia tekstūra, kuri išgaunama taikant tik „Tarkett“ naudojamą sinchronizuotą reljefo sukūrimo technologiją. Grindų išvaizda ir pojūtis primena tikrą medieną. Į kolekciją įtraukta 18 natūralių ir švelnių spalvų. Ji atspindi šių metų „natūralaus paprastumo“ tendenciją.

Namų aplinka gali būti ne tik patraukli, bet ir patogi bei saugi

Tarkett, Vinilo, Grindų

Visos mūsų naujos ritininės vinilo dangos kolekcijos išsiskiria ne tik nauja apdaila ir dizaino sprendimais, bet ir komfortu bei saugumu. Ypač tai pasakytina apie mūsų ritininės vinilo dangos kolekciją „Tarkett Relax“. Tai nepriekaištingas dizaino ir komforto derinys: tekstilinis pagrindas užtikrina optimalų komfortą pėdoms ir sumažina triukšmo lygį iki 20 dB, paversdamas bet kuriuos namus elegantiška komforto oaze. Be to, visa ritininė vinilo danga iš mūsų siūlomų kolekcijų dėl itin mažo lakiųjų organinių junginių kiekio išsiskyrimo į aplinką lemia geresnę patalpos oro kokybę (šis kiekis yra 10 kartų mažesnis už griežčiausiuose Europos standartuose numatytas normas). Saugią gyvenamąją aplinką padeda užtikrinti ir gaminant šią dangą naudojama technologija be ftalatų. Moderni ritininė vinilo danga yra puikus sprendimas, norint atnaujinti namų interjerą ir kartu sukurti saugią gyvenamąją aplinką. Be to, siekiant užtikrinti saugią aplinką vaikams ir suaugusiesiems, visos mūsų produktų gamybai naudojamos žaliavos kruopščiai atrenkamos iš medžiagų, atitinkančių su maisto produktais susijusių teisės aktų reikalavimus.

Lengvas montavimas ir priežiūra

Renkantis namų aplinkai tinkamą grindų dangą, labai daug kas priklauso nuo to, kaip lengva ją įrengti ir svarbiausia – prižiūrėti per visą naudojimo laiką. Visos mūsų kolekcijas sudarančios ritininės vinilo grindų dangos paviršius apdorotas „Extreme®“ ir „Supreme®“ technika, todėl ši danga yra ypač atspari kasdieniam judėjimui ir yra lengviau valoma, tad kartu ir higieniškesnė. Kolekcija „Tarkett Touch“ skirta gyvenamosioms ir mažesnėms komercinės paskirties patalpoms. Tai byloja, jog ši danga yra itin aukštos kokybės.

Dalintis