Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Apie įmonę

2011 m. pasiekusi 2,1 mlrd. metinės prekybos apimtis „Tarkett“ yra pasaulinė naujoviškos ir tvarios grindų dangos bei sportinės dangos sprendinių lyderė.

„Tarkett“ teikia integruotus grindų, sienų ir sportinių dangų sprendinius profesionalams ir paprastiems vartotojams, kurie apčiuopiamai pagerina tiek žmonių gyvenimo kokybę, tiek pastatų eksploatacijos grąžą.

Kiekvienas iš mūsų grindų ir paviršių dangos sprendinių tinka labai savitiems kliento poreikiams. Erdvė, jos panaudojimas, dizaino pasirinkimai, statybos normos ir saugos taisyklės, kaip ir biudžetas labai skirtingi – kadangi kiekvienas klientas yra unikalus ir turi labai individualių poreikių. Šiandien, visame pasaulyje ir kiekviena dieną žmonės leidžia gyvenimą ant „Tarkett“ grindų namuose, viešuosiuose pastatuose, mokyklose, ligoninėse, biuruose ir užsiimdami sporto ar laisvalaikio veikla.

Mes tikime, kad grindys apčiuopiamai veikia žmonių potyrius vietose, kuriose jie gyvena, dirba ir žaidžia – suteikdamos unikalią naudą galutiniam vartotojui, pvz., didindamos komfortą ir gerovę, saugumą ir pasitikėjimą arba padėdamos įkvėpti ir motyvuoti žmonėms našesnei veiklai.

Savotišku būdu jos visos padeda gerinti gyvenimo kokybę tiems žmonėms, kurie dirba, gyvena ar mankštinasi aplinkoje, kurią padėjo suformuoti „Tarkett“.

Nesvarbu, ar projektas būtų skirtas viešoms, komercinėms, gyvenamosioms ar sporto patalpoms, naujos statybos ar renovacijos projektas, tai yra mūsų pasaulinės patirties derinys, mūsų platus produkcijos asortimentas, apimantis vinilines dangas, natūralų linoleumą, gumą, laminatą, parketą, priedus ir sporto dangas, bei mūsų gilus klientų poreikių supratimas, dėka kurių „Tarkett“ gali kurti tuos išskirtinius grindų dangos potyrius.

„Tarkett“ įmonėje maždaug 9200 žmonių visame pasaulyje aptarnauja klientus kasdien, per prekybos atstovybes daugiau kaip 100 šalių ir 32 gamybos įmonėse, kurios kasdien vidutiniškai pagamina 1,2 mln. m2 grindų dangos.
„Tarkett“ sudaro keturi padaliniai: Vakarų Europos (įskaitant Artimuosius Rytus, Afriką, Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną, Pietų Ameriką), Rytų Europos, Šiaurės Amerikos ir Sporto.

Kaip tikras paslaugų teikėjas mes dirbame su dauguma sėkmingiausių architektų ir statybos specialistų, kad „Tarkett“ integruotieji grindų dangų ir sportinių dangų sprendiniai būtų prestižiškiausių architektūrinių įžymybių dalimi visame pasaulyje.

Sužinokite daugiau apie grupės istoriją ir plėtrą