Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Dokumentai

Šiame puslapyje surinkti visi „Tarkett“ dokumentai, kuriuos galite parsisiųsti tiesiog paspausdami ant pasirinkto dokumento ikonos.

2013 metų liepos 1 dieną įsigalios naujas Europos Sąjungos reglamentas skirtas statybos produktams, šiuo atveju tai įtakoja mūsų sienines ir grindų dangas. Šis naujas Statybos produktų reglamentas (SPR) (išversta iš anglų k. Construction Products Regulation) bus lydimas ir naujo mūsų produktų CE žymėjimo kartu su našumo deklaracija (išversta iš anglų k. Declaration of Performance), kuri pakeis ankstesnę atitikties deklaraciją (išversta iš anglų k. Declaration of Conformity). Visa tai suteiks daugiau informacijos apie mūsų produktus. Statybos produktų reglamentas (SPR) užtikrina patikimą informaciją apie statybos produktus bei jų našumą. Visa tai pasiekiama naudojant bendrą "techninę kalbą" ir suvienodinant metodus bei standartus skirtus statybos produktams. Čia rasite naujas deklaracijas visiems mūsų produktams.

Jūs taip pat galite rasti Našumo deklaracijas ir komercinės paskirties produktams.

Jeigu reikalinga deklaracija bet kuria kita Europos sajungos šalies kalba, susisiekite su atstovybe ir jie pateiks reiklingą dokumentą.

Esant papildomos informacijos poreikiui, susisiekite su atsotvybe.Norint parsisiųsti deklaracijas Jums reikes "Adobe Reader" programos.

> Parketo eksplotacinių savybių deklaracijos