Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Tarkett Starfloor Click 55: Jūsų namai nusipelnė geriausio

Pagaminta Tarkett naujai pastatytoje Jaslo gamykloje (Lenkija), "Tarkett" Starfloor Click 55 yra profesionalios kokybės grindų danga, kuri siūlo daugybę nuostabų dizainų tinkančių Jūsų namų aplinkoje.

Tarkett, grindys, Starfloor Click 55, Antikinis ąžuolas

Lengvas montavimas, profesionalus ilgaamžiškumas

"Atėjo laikas Jūsų namas pasimėgauti profesionalios kokybės grindims, kartu su itin paprasta montavimo technologija.
Tai produktas, pagamintas Europoje ir atitinkantis aukščiausius standartus, o dėka komercinės klasės dėvėjimosi sluoksnio ir tvirtos konstrukcijos, yra užtikrinama 20 metų garantija gyvenamosiose patalpose. Tačiau ilgaamžiškumas yra niekas be paprastumo. Štai kodėl ""Tarkett"" Starfloor Click 55 sukurtas su profesionalia atlenkimo sitema - click užtikrinančia lengvą montavimą. Ypatingam komfortui, galite papildomai naudoti Tarkomfort akustinį paklotą, kuris garsą slopina (iki 19dB)."

Tarkett, grindys, Starfloor Click 55, Skandinaviškas ąžuolas

28 aukštos kokybės dizainai

tarkett-grindys-starfloor-click-55-vintage-zinc

"Tarkett" Starfloor Click 55 išsiskiria išskirtinėmis spalvomis ir rašais. Platus medienos raštų pasirinkimas nuo Rustic (vintažas, bet modernus - rodos medžiagas iš praeities, tačiau pereina į modernią klasiką). Natural (klasikinis modelis, gražus, subalansuotas ir puikiai tinkantis nesenstančiam interjerui). Weathered (išraiškingi atspalviai sukuria skoningą Skandinavišką interjerą). Taip pat, cinko efektas, sukuria klasikinį dizainą su vintažo išraiška kiekvieną erdvę paverčia išskirtinia. Poliruotas betonas, sukuria puikų minimalistinį ir pramonės interjero įspūdį, mėgstantiems didesnius kontrastus.

Dalintis