Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Naujasis Vinilinių grindų pasiūymas: Tarkett LOOK and Tarkett RELAX

Tarkett, grindys, Buitinė ruloninė danga, Exclusive260
Tarkett, grindys, Buitinė ruloninė danga, Exclusive280T

Dėka nuostabių dizaino galimybių "Tarkett" LOOK kolekcija neturi jokių kūrybiškumo apribojimų.

Mūsų novatoriškas tekstilinis pagrindas sukurtas papildomam komfortui ir garso izoliacijai, mūsų "Tarkett" RELAX kolekcija transformuos bet kuriuos namus į prašmatnią komforto oazę.

Lengva montuoti, lengva gyventi

Jei norite produkto, kurį būtų lengva prižiūrėti turėtumėte pasirinkti "Tarkett" LOOK ir "Tarkett" RELAX, kurie yra ypač atsparūs dėka Supreme ir Extreme paviršiaus apdorojimo. Juos, taip pat, labai lengva montuoti, pavyzdžiui, "Tarkett" RELAX gali būti montuojamas be klijų iki 50m ² ir net ant keraminių plytelių. Taip pat šios kolekcijos siūlo papildomą vaikščiojimo ir akustinį komfortą dėka tekstilinio pagrindo (iki 20 dB akustinė absorbcija). Ir "Tarkett" LOOK ir "Tarkett" RELAX vis dar siūlo geriausią oro kokybę aplinkoje dėka naujos technologijos - be ftalatų ir žemos LOJ emisijos (<100μg / m³).

Neribotas kūrybiškumas

Su naujuoju vinilių grindų pasiūlymu, mes siūlome labai platų ir madingą dizainų pasirinkimą: 14 naujų dekorų 2017-tais metais ir 112 naujų spalvų. Viso: 7 EXCLUSIVES įskaitant 21 konceptą ir 12 pagrindių dizainų rūšis iš Tarkett LOOK ir 2 EXCLUSIVES įskaitant 7 konceptus ir 2 Essentials dizainų rūšis iš "Tarkett" RELAX kolekcijos.

Tarkett, grindys, Buitinė ruloninė danga, DJ
Dalintis