Pasirinkite savo šalįPasirinkite savo šalį
Lietuva - Namams

Naujasis Tarkett Easium Produktas

tarkett, grindys, rustic, ąžuolas, šviesiai, pilkas

"Tarkett" pristato naują produktą: Tarkett Easium. Produktas yra tvirtos novatoriškos konstrukcijos, su prabangiu viniliniu dėvimuoju sluoksniu ant HDF plokštės, prie kurios pritvirtintas akustinis pagrindas sukuriantis natūralų jaukumo pojūtį su Click surakinimo sistema sistema, "Tarkett" Easium yra lengviausias ir greičiausias produktas Jūsų namų renovacijai.

Lengva renovacijos sprendimas

"Tarkett" Easium yra puikus sprendimas renovuojantiems grindis: lengva valdyti ir lengva montuoti dėka 2-lock click surakinimo sistemos, jis gali būti klojamas visoms juodgrindžių rūšims (įskaitant keramiką). LVT dėvimasis sluoksnis suteikia minkštos tekstūros, o integruotas akustinis pagrindas suteikia natūralią akustiką (iki 15dB smūginio garso sugėrimo).

tarkett, grindys, šiuolaikinis, ąžuolas, grege

8 medžio grindų dizainai

tarkett, grindys, elm, natural

"Tarkett" Easium nepaprastai tikroviškai atkartoja medžio dizainą. Contemporary Oak sukuria gražias minkštas bangas ant grindų, o dėka švelnių perėjimų nuo šviesių iki tamsių atspalvių sukuria nesenstančių grindų interjerą. Rustic Oak pabrėžia novatoriškumą sendintose lentose, kuriose matoma elegancija ir natūrali medienos struktūra. Elm yra sukurtas iš dviejų natūralių atspalvių: minkšti ir platus ruožai yra puikus interjero sprendimas sukurti ramias ir spalvingas namų erdves.

Dalintis